Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki tud jo felvilagosito...

Valaki tud jo felvilagosito videot mert sm megjott es sztem mar tudhatok rola?

Figyelt kérdés

#Mentsruáciő
2014. ápr. 19. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Miről kéne konkrétan? A menstruációról vagy a szexről vagy a terhességről vagy a betegségekről?
2014. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A menstruációról
2014. ápr. 19. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg ezt, ez egy jó gyűjtemény! [link] Bocsi, videót nem tudok, de még keresgélek egy kicsit. Amúgy persze hogy tudhatsz róla, sőt, az a szörnyű, ha eddig még nem beszéltek rendesen veled róla... Remélem, nem ért sokként a dolog, bizony sok lány megijed tőle, aki nem volt rendesen felkészítve.
2014. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én 10 éves vagyok..de senki szerint sem erett.......egyébkent anyanak nem merem elmondani
2014. ápr. 20. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen mondd el, talán átgondolja ezt a hülyeséget, hogy nem tudhatsz róla. Persze hogy tudhatsz róla, egy 10 éves gyerek nem hülye. Ne szégyelld magad, minden felnőtt nőnek van menstruációja, édesanyádnak is megvan még valószínűleg. Nincs rajta semmi szégyellnivaló. Csak menj oda és mondd meg, hogy megjött.

Nehéz lenne megoldanod a betétszerzést is egyedül, mert azért elég drága tud lenni.

2014. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!