Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusz után 11 nappal...

Abortusz után 11 nappal szextől lehet baj? (mielőtt kérdezné/mondaná valaki, nem rólam van szó! )

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet. Megmondják, hogy meddig nem szabad, én azt hiszem ugyanúgy, mint szülés után, 6 hétig tilos. Nem poénból nem szabad, hanem a fertőzésveszély miatt! Ha akiről szó van, nem szeretne visszakerülni a kórházba, akkor betartja az orvos utasításait!
2014. ápr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem, ilyenkor mennyi esélye van az újabb teherbeesésnek? lehet egészséges a baba?
2014. ápr. 21. 09:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Leginkább az újabb teherbeesés miatt nem lehet! A méhnyálkahártya viszonylag gyorsan gyógyul,de a következős ciklust nem lehet pontosan kiszámolni. Volt már olyan,aki ilyenkor teherbe esett és szerencsére ez a magzatra nincs káros hatással.
2014. ápr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Nagy baj nme lehet max nem lehet többet gyereke, de gondolom ez egy abortuszosnak nem probléma.
2014. ápr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
igen, komoly gyullaldást lehet elkapni. nem életlenül nem ajánlott 6 hétig. Terhes nem valószinü hogy lesz de elöfordulhat.
2014. ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Abortusz után a terhességi hormonok szintje,amik megakadályozzák a következő peteérést, néhány nap alatt leeseik és elkezdődik egy új ciklus,aminek a kb. középidejében van a peteérés. A legtöbb nő 4-5 héten belül ismét menstruál. Úgyhogy ebben az időben teherbe lehet esni!
2014. ápr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
gondolom mivel frissen van mütve lehet baja atól függ a seb mennyire gyógyul be. Szerencsét az ismerösödnek hogy nelegyen baja. Tudom nehéz megálni nekem mikor az orrmandulámat vették ki nemszabadot ennem magvas dolgokat meg asszem keményet de mihest haza mentem a kórházból megróhamoztam az epret ami magvas nemlet semmi bajom szerencse kell mindenhez.
2014. ápr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!