Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kórháztól függ, hogy abortusz...

Kórháztól függ, hogy abortusz előtt egy nappal, vagy csak aznap reggel kell befeküdni?

Figyelt kérdés

Még nem szültem természetes úton, tehát tágítót kell majd alkalmazni. Olvastam néhány hozzászólást más kérdéseknél, volt aki azt írta, hogy előző este helyezték fel neki, mások azt írták, hogy a műtét reggelén. Ez kórháztól függ? Vagy orvostól? És milyen ez az eszköz?


Még nem voltam időpont-egyeztetésen a kórházban, tudom, hogy ott majd megmondják, de kíváncsi vagyok.


2013. nov. 21. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában a még nem szült nőket fektetik be előző nap. Akik már szültek de tágító kell, azoknak aznap reggel.
2013. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És van akit nem is pálcikákkal tágítanak.
2013. nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem szültem még és mégsem kellett befeküdnöm.

Szóval valószínű, hogy kórház függő.

2013. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!