Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rákszűrésen hogy illik megjele...

Rákszűrésen hogy illik megjelenni?

Figyelt kérdés

Holnap megyek az első nőgyógyászati rákszűrésemre. Ritkán szoktam szőrteleníteni magam "odalenn", de néhány napja muszáj volt, mert strandra mentünk, stb... tehát azért gondoltam ne kandikáljon ki. Szóval a kérdésem az, hogy menjek "borostásan", vagy pedig szőrtelenítsem le rendesen újra, vagy hagyjam a fenébe, mert nem oszt, nem szoroz.


Köszönöm a válaszaitokat, és kérlek a buta megnyilvánulásoktól kíméljetek meg....


2014. ápr. 21. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
nem oszt, nem szoroz, a doki látott már ilyet is, olyat is, nem fog vele foglalkozni, úgy menj, ahogy Te jobban érzed magad
2014. ápr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem a bunda a lényeg, hanem az ápoltság, tisztaság.
2014. ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A dokinak aztán annyira mindegy, látott ő már mindenfélét. Szerintem örül, ha valaki egyáltalán tisztán, ápoltan jelenik meg, nem a szőrt fogja figyelgetni. Ő egy orvos, nem a pasid. :D
2014. ápr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ezért direkt leszőrteleníteni. Teljesen mindegy a dokinak. Az a lényeg, hogy tiszta legyél.
2014. ápr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy neki, csak tiszta legyél!
2014. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Akkor szerintem hagyom így, ahogy van:)

2014. ápr. 21. 18:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Túlestem rajta... nem voltak egyébként túl kedvesek, de hát ilyen ez a magyar egészségügy:D
2014. ápr. 22. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!