Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 éve voltam rákszűrésen....

4 éve voltam rákszűrésen. Most azt mondta a méhszájam rendben, de az eredményre még kell várni 2 hetet. Picit izgulok. Lenne látható jele ha gond lenne ott?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Legtöbbször nincs látható jele.

Normális, hogy 2 hét az eredmény.

2014. jan. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor van látható jele ha már nagyon elörehaladott de még akkor sem mindig.
2014. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Passiflora ***** válasza:

Azért próbálj megnyugodni! Amikor már valami komolyabb gond van, az azért már az esetek többségében a nőgyőgyászati vizsgálat során is látható, nem csak a citológiai leletből derül ki.


Volt olyan barátnőm, aki végig idegeskedte a kb. két hetet az eredményre várva, mert az orvos látott valami apróbb elváltozást a méhszáján, de nem igazán mondta el számára "érthető nyelven", hogy mit, csak beecsetelte valamivel. Aztán a rákszűrés erdménye meg P1-es lett, teljesen tökéletes.

2014. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. jan. 28. 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Az 58% hozzászólóra figyelj, mert egy férfi aki hajnaltól késő éjjelig itt figyel és irogat! Szerintem nem is dolgozik.És nyilván csak "segíteni" akar.

Semmiképpen se válaszolj neki, ha megkeresne esetleg!

2014. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!