Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha minden hónapban erős...

Ha minden hónapban erős görcseim vannak menzeszkor, valószínű, hogy valami bajom van? 19/L

Figyelt kérdés
14 évesen jött meg először. Úgy 17 éves koromig nem volt semmi jele, ha menstruáltam. Nem fájt, csak véreztem. De az utóbbi 2 évben szinte hónapról hónapra egyre jobban fájt. Ma már gyógyszert szedek rá, az tompítja, de ha nincs nálam gyógyszer, akkor nem kényeskedek, de iszonyúan idegtépően fáj. Mostanában a vérzés is több, mint eddig, de nem kóros. Még sosem voltam orvosnál ilyen téren és azt szeretném tudni, hogy ez természetes, vagy valami baj lehet? Valaki hasonlóan?
2014. ápr. 23. 01:26
 1/3 anonim ***** válasza:

ez érdekes..nálam pont fordítva volt..kb 13 évesen jött meg és olyan 17-18 éves koromig mindig görcsöltem,mindig be kellett szednem egy görcsoldót.aztán a rá következő években nem kellett,mert nem görcsöltem.utána megint volt pár olyan év,amikor görcsöltem és akkor tabi újra.És most megint pár éve van az,hogy csak vérzek,de semmi más panasz.


szerintem attól függ,a hormonjaidnak épp milyen napja,"éve" van.én sosem aggódtam ezen,holott amikor görcsölt,sza*r volt.de elmúlt.

2014. ápr. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg a PMS-ről (premenses szindróma) szóló előadást:

https://www.youtube.com/watch?v=v83u0EF_JnI

2014. ápr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem PMS.
2014. ápr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!