Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Escapelle tabletta után ha...

Escapelle tabletta után ha nem jelentkezik semmilyen mellékhatás az baj?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 15:45
 1/2 anonim válasza:

Nem, egyáltalán nem.

A barátnőm pont másfél hónappal ezelőtt vett be egyet mert történt egy kis baleset, és szinte bepánikolt hogy nem történt semmi baja, és hogy biztos nem hatott, mert mindenki szar mellékhatásokról hablatyol a neten vele kapcsolatban.

Végeztünk tesztet többször is, hatott neki, max egy kis hangulatingadozása volt de lehet csak én képzeltem bele azt is. Kihagyott egyszer a menzesze a tabi, de még így sem történt semmi probléma emellett.

Vannak olyan szerencsések akiknek nem lesz tőle különösebb problémája. Max kimarad egyszer. De azért nem árt tesztelgetni az aktust kővető két hét után. :) [21/F]

2014. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem baj. Nekem se volt semmilyen mellékhatása. De azért figyelj majd oda amikor meg kéne jönnie.
2014. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!