Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten Kombit használtam...

Canesten Kombit használtam ugye 3napig, tegnap este már nem volt kezelés, de még kenegetem magam, nem viszket, de még mindig sárga folyásom van, ez elmúlik vagy gyulladás?

Figyelt kérdés
2008. júl. 26. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem marad abba folyás 1-2 napon belül,menj el dokihoz,vagy talán az a baj,hogy doki nélkül kezdted el használni a Canestent amikor nem is hüvelygombád volt,hanem valami más.Remélem segítettem!
2008. júl. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fehérfolyásnnál, égő, esetleg viszkető , vagy maró jellegű érzésed van , az általában gombás fertőzésre utal, ami lehet candida stb...ez kialakul,hogy valahonnan gombás fertőzést kapttál.Ez lehet akár idegen wc, partner, vagy zuhanyzó stb...vagy a másik, hogy kicsit legyengült az immunrendszered pl.sok szénhidrátot fogyasztottál, stb..és az nem csak a bélbaktériumok flóráját, hanem a hüvely flórát is megváltoztatja.Ha sárgás vagy zöldes váladék ürül, az valóban fertözésre utal, ami a legtöbb esetben bakteriális, de ettől függetlenül lehet virusos is.És a legtöbb esetben gyulladással jár, aminek a tünete a sárgás , ill zöldes folyás.Mindenféleképpen menj el orvoshoz, ő majd alaposan megvizsgál, Kérdd, hogy vegyen le cytológiát, mert annak eredménye általában, célírányos kezelés javasol.Sok sikert..
2008. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!