Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez az első menzesz jele?

Ez az első menzesz jele?

Figyelt kérdés

Már évek óta van fehérfolyásom, meg mell és szőr növekedésem.Pár hónapja volt pár piros vérpötty a bugyimban azóta semmi.Most egy ideje ilyen zselészerű átlátszó a fehérfolyásom ami az utóbbi pár napban eléggé megerősödött.Pár napja

(kb.2-3) elkézdett fájni a bal petefészkem tegnap már a jobb is most hol az egyik hogy a másik hol mindkettő fáj (de főleg a bal).Ráadásu ez a derekamra is kihat.Zavaró mert akkor is fáj ha nem mozgok mondjuk nem olyan erősen hogy mozdulni nem birok csak érzem.Meg az hasam alja is fájdogált az utóbbi napokban most épp nem érzem.Ez lehet előjel? Vagy ha nem akkor miért fájdogál?

14(2 hét múlva 15)/l



2014. ápr. 24. 19:31
 1/3 Fannuella válasza:
79%
Nekem is úgy szokott megjönni, hogy előtte van az a bizonyos'folyás' és fáj a hasam alja.. Előtte pár nappal már tudom, hogy meg fog jönni.. Úgyhogy a leírtak alapján szerintem neked is meg fog jönni. A hasfájás nem igazán utalhat másra, ha más néhány csepp vér volt a bugyidban.
2014. ápr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2014. ápr. 24. 19:50
 3/3 Priceless válasza:
Igen ez már az! :) ha piros foltok vannak a bugyidon az már az! :)
2014. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!