Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruációnál erős...

Első menstruációnál erős vérzés? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

és mostmár egyre erősebb.:S vagyis a teljes betétet nem teríti be, de a közepét teljesen.

Pedig azt olvastam az első nem olyan erős...:s



2014. ápr. 6. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más. Nekem is nagyon erős volt, de ismerek olyat is akinek csak fél napig tartott.
2014. ápr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem erős menstruáció...
2014. ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nem erős.
2014. ápr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mi számít erősnek? most is csak folyik,pedig ez csak az első...
2014. ápr. 6. 13:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha 2-3 óra alatt megtelik egy normál betét a legerősebb napokon, az a normál menstruáció. Ha fél-1 óránként kell cserélni, az az erős.
2014. ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem az elsö volt a legdurvább. Az nagyon is fájt és sok is volt. Kétségbe is estem hogy örököltem anyukámtól a hasfájást és még erös is. Erre a többit meg meg sem érzem szinte azóta ha van is egy pici hasfájás elsö nap akkor egy szem magnézium el is mulszatja és igy felnött fejjel 3 napos a menstruációm. Tini korbna kb 1 hét volt, aztán fogamzásgátló mellett 5 nap, utána 4 nap aztán idövel az is lecsökkent 3 napra. Ez egyáltaléán nem igaz hogy az elsö nem erös. van akinek nem, van akinek igen.
2014. ápr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem eleinte volt a legerősebb,fél óránként jártam mosdóba.. Azóta sokkal jobb a helyzet:) Szóval nem olyan biztos,hogy mindenkinek az első a legdurvább..:) Nyugi:)
2014. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem kell aggódnod! nekem az első olyan erős volt,hogy kb. fél óránként-óránként átáztam. az első mindig vagy nagyon kevés,vagy nagyon sok.
2014. ápr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első menzesz..akkor kb 12-13 éves lehetsz.

Én mindent az anyámmal beszélek meg 17 éves létemre.

És miért kell ennyit aggodalmaskodni?Mindenkinek más erősségű a vérzése..csak utána kéne egy kicsit olvasni,ha már nem mersz az édesanyádtól kérdezni.

2014. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!