Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a baratom elment bennem...

Ha a baratom elment bennem (tabit szedek) es kesobb lattuk hogy veres a sperma ugye nem lehetek aidses? Nem menstrualtam ugyh felsertehett valamit szerintrm a mehszajamat.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 25. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az aids-nek ez nem tünete! Az aids nem nemi betegség csak gyakran nemi útön terjed! A vérzés lehet több okból! Túl heves aktustol felsértés következtében, lehet méhszáj sebtöl, fertözéstöl! Ha gyakran előfordul menj orvoshoz!
2014. ápr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ettől önmagában nem, de ha teszem azt a barátod fertőzött volna, akkor már maga az óvszer nélküli nemi kapcsolat is komoly veszélyforrást jelentene.
2014. ápr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy, kérd meg pasid verje ki és nézzétek emg, ezzel kizárhatod, hogy a vér belőle származik.
2014. ápr. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak egyszer volt h veres volt es fajt ugyhogy biztos rajtam keletkezett vmi seb. Csak feltem h nyilt seb plusz a sperma okozhat e aidset
2014. ápr. 26. 09:55
 5/6 anonim ***** válasza:
A sperma önmagában is "okozhat AIDS-et" a seb nélkül is, abban az esetben, ha a párod fertőzött. De az AIDS nem alakul ki önmagában egy szex közben keletkezett sebtől. Jézusom. Hány éves vagy te egyáltalán?
2014. ápr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az AIDS-et okozó HIV-fertőzés vírussal terjed. A vírust emberek hordozzák, és képesek azt átadni vérrel, de hagyományos, óvszeres védekezés nélküli nemi kapcsolattal is. Ha a barátod nem hordozó, semmilyen körülmények nem lehetsz HIV-fertőzött tőle, akármit csináltok egymással.
2014. ápr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!