Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg jött, hogy mondjam el...

Meg jött, hogy mondjam el anyámnak? 12/L

Figyelt kérdés

(nem rossz a kapcsolatunk..de van amikor veszekszünk)

lányok ti hogy mondtátok el anyukátoknak? Mit szólt erre? Mit csinált? (én tegnap este vettem észre)



2014. ápr. 26. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Én annyit mondtam, hogy anyu légyszi vegyél majd nekem vattát, betétet, ebből ő egyből értette, hogy mi van.
2014. ápr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Odentem hozzá és mondtam neki hogy asszem megjött.örült neki.elmondta hogy ha szexszuális életet akarok élni szóljak neki iratunk fel fogamzásgátlót és mindent elmondott amit tudnom kellett akkor voltam 10.13/L
2014. ápr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Anya, azt hiszem, megjött az első menstruációm."


Este óta megvan, és még nem használsz semmit (betét, tampon)??? Remélem, nem véreztél össze mindent...

2014. ápr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem elég hamar megjött, és egyedül voltam itthon. 10 éves voltam, mikor megjött, Anyukámat felhívtam és elmondtam Neki. Először azt hitte, hogy viccelek, de aztán elhitte. Mikor hazaért a munkából megbeszéltük a dolgokat ami ezzel kapcsolatos.

Szerintem simán odamész és azt mondod, hogy anya megjött a menstruációm. És kész.

2014. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.. elhatároztam hogy min... jövő héten meg mondom neki : D egyébként mindent tudok a menstruációról meg a betét használatról.. de azért elmondom : )
2014. ápr. 26. 23:05
 6/7 anonim válasza:
Miért vársz jövő hétig?:) én is féltem tőle talán 5 hónapja jött meg oda mentem kinyögtem és kész.:) mosolygott és annyit mondott nagy lány lettél. Most már csak nem is kínos a szitu.
2014. ápr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én élőbe nem mertem volna neki elmondani, amúgy se volt itthon, úgyhogy leírtam SMS-ben :D Sokkal egyszerűbb volt, mire hazajött vett is betétet. :)
2014. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!