Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elmegyek nőgyógyászhoz és...

Ha elmegyek nőgyógyászhoz és találnak nálam valami problémát a leleteket személyesen vehetem át az orvosoktól vagy kiküldik levélben? Vagy hogy működik ez? Amúgy ha kiküldik, csak én vehetem át, vagy a szülők is?

Figyelt kérdés
(már elmúltam 18)
2014. ápr. 26. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
nem küldenek semmit, neked kell bemenni érte.
2014. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2014. ápr. 26. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy ha valami gond van, akkor értesítést küldenek. Szerintem csak annyit írnak, hogy menj be.
2014. ápr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A leleteket mindképpen személyesen kell átvenned, nem küldik ki. Ha valami gond van, akkor felhívnak vagy valamilyen úton értesítenek, hogy menj be. Ha nincs probléma, akkor csak amikor legközelebb mész személyesen, akkor megmutatják. Legalábbis nálunk így van. Ha elmúltál 18 és más veszi át, akkor írnod kell egy felhatalmazást, hogy kiadhatják neki.
2014. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Senkinek nem adnak az állapotodról felvilágosítást a te hozzájárulásod nélkül.

Nálunk (kerületi SZTK) telefonon sem mondanak semmit a rákszűrés eredményéről, - akár pozitív, akár negatív - csak személyesen adnak választ a leletről.

2014. ápr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
s persze levélben értesítenek ha valami gond van a citológiával, a szűrés után kb. 3 héttel.
2014. ápr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. ápr. 28. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!