Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion-D 100 vajon használ így is?

Klion-D 100 vajon használ így is?

Figyelt kérdés
Április elején égető viszkető érzést tapasztaltam és több volt a folyásom, pont úgy alakult, hogy pár nap múlva mentem rákszűrésre, mire eljött a napja úgy éreztem hogy elmúltak a tünetek, de azért nőgyógyásznál említettem, de nem adott rá semmit. Azt hittem elmúlt, de egy hét múlva kb. szexeltem a barátommal és nagyon fájt, égett, és be is dagadt, a barátom pénisze pedig kipöttyösödött. Másnap elmentem dokihoz,aki Fluconer kapszulát írt rá, egyet nekem, egyet a barátomnak. Rá 1 hétre próbálkoztunk a szexelni, megint fájt,égett..Múltkor megint elmentem dokihoz most Klion-D 100 hüvelytablettát, és Pimafucort krémet kaptam rá, este használtam a hüvelytablettát, de reggel elég erős folyásom volt, és mintha kicsit gyógyszerdarabos lett volna..ez azt jelenti, hogy nem szívódik fel rendesen és nem is fog hatni? Már nagyon elegem van, ilyenkor nem kell a kenetet megvizsgálniuk? Még mennyi pénzt dobjak ki találomra felírt gyógyszerekre? Azt sem tudom, hogy a rákszűrés eredményéért mikor és hova kell visszamenni mert most voltam először, és nem mondták. Pedig abból lehet kiderülne mi a bajom nem?

2014. ápr. 27. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A tabletta hat,csak használd el az egészet. Valószínű gomba, és igen kellett volna kenet, akiből kiderül, milyen gomba vagy mi okozza a viszketést. Mikorra rendelt vissza a doki? A rákszűrésből ilyesmi nem derül ki, mármint gomba. Azt a kenet mutatja ki.
2014. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem rendelz vissza :/
2014. ápr. 28. 10:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Írtam privátban.
2014. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!