Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem durva egy kicsit napi 2...

Nem durva egy kicsit napi 2 szem (reggel+este) fogamzásgátlót bevenni köztes vérzés miatt?

Figyelt kérdés
Amúgy este szedem. És felhívtam a dokimat, hogy már 3 napja tart és nem akar elállni (iszonyat kevés, de volt), azt mondta, hogy vérzős napokon vegyek be reggel is egyet, a szervezet meg majd hozzászokik kb. 3 hónap alatt a tabi hormontartalmához és nem vérzek majd tőle, amikor nem kell. Én még ilyet nem hallottam..
2014. ápr. 28. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
most kezdted el szedni?
2014. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 hónapja épp, most tartok a 2. levél 4. szeménél.
2014. ápr. 28. 14:29
 3/6 anonim ***** válasza:
hát akkor lehet azt kellene tenned amit a doki mond.vagy esetleg keress másik orvost
2014. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi van??? Sürgősen keress másik orvost, és ha így reagál a szervezeted a hormonra, lehet érdemes lenne abbahagynod. Nekem ez volt a megoldás, mert sehogy nem múlt el.
2014. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hülyeséget mondott az orvosod. Mi az h naponta 2x?? Menj másik dokihoz. De ha elolvasnad a tájékoztatót, rajonnel h az első 3 hónapban teljesen normális a köztes vérzés.
2014. ápr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg elég szokatlan megoldás. Első 1-2 hónapban teljesen normális, ha vérzel, ha utána is tart, akkor próbálkozhatsz más fajtával, de lehet az sem válik be. Viszont napi kettőt beszedni... hát akkor én két hét alatt beszedhettem volna bőven az egész levéllel. Nem hiszem, hogy egészséges lett volna.

De vannak ilyen orvos válaszol oldalak, esetleg ott kérdezd meg, itt nem hiszem, hogy sok nőgyógyász töltené a szabadidejét. :D

2014. ápr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!