Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elfelejtettem bevenni a...

Elfelejtettem bevenni a tablettat es lefekudtem a baratommal, lehet valami gond?

Figyelt kérdés
Vasárnap este 9korul kellett volna bevennem, de akkor epp lefekudtunk es gondoltam utána majd. Na ezt szepen elfelejtettem. Ugy hallottam, hogy ha elso heten felejtem el (ez az volt) akkor nem gond, ha beveszem egybol amint tudom. Legorabban 5kor tudom, ez 20 oraval később van, mint kellett volna. De baj, hogy akkor meg lefekudtunk?? Lehet ebbol gond? Segítsetek légyszíves! 18L

2014. ápr. 28. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

1. Ennyi adatból nehéz ítélni. A barátod húzott óvszert? Volt közösülés? Beléd élvezett?


2. Amúgy nem árt tudni, hogy még ha fogamzásgátlót használsz, 100%-ban az sem véd meg, sajnos volt már példa olyan esetre, amikor valaki rendszeresen szedte, mégis terhes lett.


3. A fogamzásgátló a szexuális úton terjedő betegségek ellen nem hat.


Szóval a válasz: egyértelműen lehet gond.

2014. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kizárható, hogy probléma lesz belőle. Kövesd a betegtájékoztató utasításait. Ha azt írja, hogy 12 órán felüli kihagyás esetén más módon kellett volna védekeznetek, akkor ajánlatos lehet a nőgyógyásztól tanácsot kérni. Lehet h esemény utáni tablettát fog javasolni.
2014. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de akkor még nem telt el 12 óra. amikor be kellett volna venni a következőt, akkor feküdtünk le. és igen, volt közösülés, belém élvezett. de kb mikor kell észlelni, ha gond van?
2014. ápr. 28. 16:28
 4/4 anonim ***** válasza:
A spermium akár 1-2 napig is életben van a nő hüvelyében, szóval ettől még lehet gond.
2014. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!