Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellrák vagy pattanás?

Mellrák vagy pattanás?

Figyelt kérdés

Tegnap észrevettem a bal mellem alatt (ott ahol a melltartó tartja) hogy valami dudor van. Először úgy véltem hogy pattanás de ahogy nyomkodtam nem jött ki belőle semmi.Ráadásul egy kicsit fáj is. Olyan alakja van mint a pattanás és ahogy megnyomtam egy kicsit piros lett. A nőgyógyászhoz már bejelentkeztem de csak egy hét múlva kaptam időpontot.

Azt tudni kell hogy 5 éve a jobb mellemben volt egy jóindulatú daganat amit meg is operáltak. Azt mondták nem kell visszamennem kontrollra, nincs is semmi problémám vele. De ez most idegesít hogy mi lehet. És ráadásul csak 25 éves vagyok.

Légy-szíves írjatok ha tudtok valamit mondani. Mikor lehet észre venni ha mellrákom van?


2014. ápr. 28. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
valószinüleg scak tényleg pattans avgy mondjuk kis zsircsomó, de biztosat az orvos mond. Azért azt lehet érezni ilyeneknél általában hogy fleszinen a börben van vagy mélyebben a mell szövetben. A rákos csomó nem szokott fájni és kivülröl sem elsz pros az mélyen van, nem is lehet nyomkodni, tehát szinte bizts hogy a börben van és csak pattanás lesz. Az arcon sem rögötn lesz oylan pattamnás amit ki lehet nyomni sokszor csak egy csomóval kezdödik ami fáj aztán utána telik meg hogy ki lehessen nyomni.
2014. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amikor a jobb oldali mellemben volt a jóindulatú daganat akkor az teljesen másmilyen volt. Az nem volt olyan lent a mellem allatt szinte lehetett érezni hogy a szövetben van benne. És ahogy akkor azt tapogattam olyan volt mintha egy kicsit mozgott is volna. Ráadásul az nem volt piros. Most ami a bal mellemben van az nem mozog tényleg olyan mintha csak egy pattanás lenne. csak most egy kicsit utána olvastam és azt írták hogy ha egyszer volt már az egyik mellemben akkor 3* nagyobb az esélye hogy a másikban is legyen. Egy kicsit be vagyok parázva.
2014. ápr. 28. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
elhiszem de valószinüleg csak pattanás, nekem is volt multkor pont a melltartó vonalában, valószinüleg picit megnyomta vagy ahogy picit beizzad eltömödik egy szörtüszönyilás és máris ott a pattanás. Amire mész az rovoshoz valószinüleg már el is fog mulni. Ilyen pattanás minden nönél elöfordul néha.
2014. ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2014. ápr. 28. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Leginkább szőrtüszőgyulladásnak hangzik.
2014. ápr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!