Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert van kcisit megduzzadva...

Miert van kcisit megduzzadva a puncim?

Figyelt kérdés
Oylan duzzadt a puncim plane a kis szemeremajkaim :( pirosabb is es erzekenyebb is ma mar ketszer masztiztam....ja es surubb sargas folyasom van nem darabos inkabb kremes.Beteg vagyok jelenleg is antibiotikumot szedek. Lehet attol?
2009. dec. 25. 00:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum felborítja a hüvely normál flóráját, ekkor használj normaflort és jobb ha áttérsz valamilyen női intim higiéniás mosakodógélre. Amúgy valószínüleg napokon belül égni, viszketni és fájni fog, főleg ha ennyit dörzsölöd önkielégítéssel. Én gombásodásra gyanakodok, kenjed Canestennel és lehet jobb ha veszel egy Canesten Kombit mert gondolom belülről is érzékenyebb.
2009. dec. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!