Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmondaná valaki hogy milyen...

Elmondaná valaki hogy milyen volt az első menstruációja?

Figyelt kérdés
Lehet priviben is!
2014. ápr. 30. 16:16
 1/8 anonim válasza:
Hapsi vagy vagy csaj?
2014. ápr. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3 napig fetrengtem a fájdalomtól, azóta viszont egyáltalán nem fáj már (18éve menstruálok). Oda sem mertem nézni pár napig, anyum segitett annyira idegenkedtem töle de aztán megszokja az ember.
2014. ápr. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
mikor megjött az ijedségtől elájultam, első nap nem fájt, majd második nap madmeghaltam a fájdalomtól. s mai napig is így van ez..
2014. ápr. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elmentem wc-re, aztán láttam, hogy piroslik.

Kértem betétet, és hazajöttem anyának szólni (barátnőmnél voltam)

Aztán úgy, hm..mostmár menstruálok...ennyi..

2014. ápr. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4.! Hány éves korodban jött meg?
2014. ápr. 30. 16:31
 6/8 anonim ***** válasza:
12, azt hiszem. Miért?
2014. ápr. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13, majdnem 14 éves voltam, nyár. Ebéd után elmentem wc-re és ott volt egy barnás folt a bugyimon. Megijedtem, nem is szóltam senkinek, nővérem fiókjából vettem ki egy tisztasági betétet, azzal úgy el is voltam délután.Aztán este szóltam itthon. Fájni nem fájt egyáltalán, de 10 napig tartott, volt hogy szó szerint ömlött belőlem és akkor mentünk nyaralni is. Nem volt egy pozitív élmény, már csak azért sem, mert egyáltalán nem vártam még, későn érő típus vagyok, sokkal későbbre számítottam.
2014. ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Elég fiatal voltam, akkor még az iskolában sem tanultuk, hogy mi az, a felvilágosító óra csak később volt (11 és fél éves voltam)


Azért amikor megjött, tudtam mi az, de kicsit megijedtem, és alig mertem anyukámnak elmondani. De aztán megmutattam nekem, hogy véres lett a bugyim, ő meg adott betétet. Utána következő nap meg emlékszem, hogy eléggé fájt.


Az elején még nem viseltem olyan jól a menstruációkat, fiatal voltam még hozzá, azóta már hozzászoktam :)


Durva belegondolni, hogy már majdnem 10 éve menstruálok :D


20/L

2016. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!