Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első együttlét után miért...

Az első együttlét után miért késik a lányok menstruációja?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 10:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy azért mert felborul a hormonháztartásuk, de úgy hallottam hogy ez normális.
2010. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mégis mitől borulna fel? Azért mert vmi ment a lába közé? Semmi hatása nincs ennek a hormonháztartásra. Ez agyban dől el...a legtöbben ilyenkor attól paráznak, hogy teherbe estek. Ezért késik.
2010. nov. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Mégis mitől borulna fel? Azért mert vmi ment a lába közé?"


Túlzás hogy felborul, de megváltozik. A szex annál több, mint hogy "vmi ment a lába közé". Ha nem hiszed, nézz utána hogyan változik, illetve milyen más hormonok szabadulnak fel.


Azt viszont nem tudom, hogy ez okozza-e a késést. De az tény, hogy az idegeskedés miatt lehetséges.

2010. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

érdekes nekem semmit nem késett..

ha szexszel egy lány nem fog megváltozni a menstruációs ciklusa, kivéve persze ha teherbe esett vagy ha idegeskedik..

attól h volt benne egy fsz nem feltétlen jelenti azt h biztosan késni fog a menzesze..

általában azért késik mert idegesek h teherbe estek e..

2010. nov. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

10:47 te egy igazi seg*gfej vagy.


Nem értesz hozzá és még dumálsz is róla. Igenis felborítja a hormonháztartást. Ez a dolog sokkal több mint amit leírtak. Egy teljesen más, eddig meg nem tapasztalt behatás mind a méh mind a hüvely falának.

2010. nov. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem törvényszerű,hogy késsen.nekem pl.előbb jött
2010. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem nem késett...ez új
2010. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11.29 az szép :) talán mégis van némi fogalmam a dologról, ha már egyszer nőből vagyok :) semmi hatással nem volt rám (a szervezetemre) az első (vagy akárhányadik) együttlét - mint ahogy itt is mondták páran. Ha annyira "felborítaná a lány hormonháztartását", akkor ezzel mindenki úgy lenne. Márpedig nem így van. Úgyhogy, akinek késik, annak visszavezethetően lelki okok miatt késik. Ennyi.
2010. nov. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

pfff.. igaza van az uccsónak, nem borít fel semmit se.. se az első, se az ötvenedik.. nem tudom ebben az esetben mi a franc különbség van egy fsz meg pl egy vibrátor között..

aki azt írja h felborítja az vagy nem normális fiatal pcsa vagy nem normális pasi..

2010. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
88%
Nekem is kesett pedig nem voltam meg jedve se semmi. Mikor mar par napot kesett akkor megijedtem es kerdezoskodtem es másoktol is hallottam h az elso alkalom utan kesett nekik 1-2 hetet. Nekem 2 hetet kesett...
2010. nov. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!