Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sos mi ez? Felfázás?

Sos mi ez? Felfázás?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj ha pisilek, ha nem akkoris érzem, meg sürün kell pisilni. két napja meg kellett volna jönnie de nem jött meg, tegnap és ma észre vettem hogy mikor pisilek utána rózsaszines valami jön ki, ez micsoda??? megakar jönni csak nem bir a felfázás miatt??

2014. máj. 1. 01:55
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Irány az urológia. Hólyag hurut. Nehogy vese gyulladás legyen a vége
2014. máj. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyenem és az orvosok csak két hétre mulasztották el és állandóan újra előjött.


Végül magamnak kjellett elmulasztani.Kipróbáltam a teljesen húsmentes (de tojást ettem) étkezést.Fél évre mindent húst egy kis szeletet sem engedtem magamnak és csak attól múlt el és nem jött vissza újra.


Azóta tudom,h a húsokban tévő húgysav fehalmozódik a szervezetben és sok nőnél ez okozza ezt a dolgot.Így meg kiböjtöltem a szervezetemből.


Azóta nem lettem vegetériánus teljesen,de csak heti kétszer eszem húst,mert vannak vitaminok pl A,amik zsírban oldódva szívódnak fel és ahhoz kell némi húsevés.

2014. máj. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja a 2. vagyok.Ráadául ugyanígy,mindig a menzesz napján tört ki,nálam viszont még súlyosabb volt a helyzet,mert én azt hittem menstruálok,közben kiderült,hogy menszesz alig jön,hanem a vért PISILEM!


Na óriási ijedtség volt,milyen súlyos beteg lehetek és nem volt semmi szervi bajom,minden érték vese stb teljesen normális volt!


Úgy derült ki véletlenül,hogy nem használok tampont,de kivételesen betettem és emiatt 3. napra jöttem rá,h te úristem ez a vér nem menstrációs vér,pedig nagy fájdalmaim voltak.


Az orvosok ezek után nem tudtak semmit,adtak egy gyógyszert két hétre elmúlt és nem érdekeltem őket.Aztán,ahogy írtam így múlt el,már 9 éve.


Rájöttem magamtól,h valamiféle hús allergiában szenvedek,ugyanis,ha 5 napig újra eszem húst,a szám széle véresre kifekélyesedik.Csak gyanítom,hogy a belül is valami hasonló kifekélyesdés történt...

2014. máj. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!