Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás, vesekő, vagy mégis...

Felfázás, vesekő, vagy mégis mi lehet ez?

Figyelt kérdés

mostmár január óta szenvedek vele, az elején olyan volt mint egy sima felfázás (sajnos már sokszor volt benne részem), majd jött egy nagyon brutális derékfájás ami tartott kb 3 napig. innentől kezdtem el gyanakodni a vesekőre. elmentem dokihoz, ő adott egy lórugásnyi antibiotikumot, olyat, ami egy adagot tartalmazott, azt egyszerre kellett bevennem. mondta, hogy igyak sokat. ezt be is tartottam. mikor sokat iszok semmi gondom nincsen, de ha valamiért mégsem sikerül annyit amennyit kéne, rögtön jön a fájdalmas pisilés, illetve fájdalom, amit egyszerűen nem tudok behatárolni. talán a húgycső, vagy maga a húgyhólyag. tényleg nem tudom. szedtem tőzegáfonyát, meg még valami gyógyszert, ami húgyuti fertőzsekre van, teljesen hasztalan volt. jövőhéten valószínüleg visszamegyek ezzel a problémával a dokihoz, de hátha itt tud valaki segíteni, valami tanácsot adni.:)

ó és hozzá kell tennem, hogy cukorbeteg vagyok, ami hatással lehet erre az egészre



2014. ápr. 24. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez hólyaghurut lesz továbbra is. Vagy újra fertőződtél, vagy még meg sem gyógyult az előző. Vizelettenyésztés és ultrahang kell, hogy a vesekövet kizárják. Urológushoz menj. A cukor sajnos hajlamosít. De a tenyésztés fogja eldönteni, hogy melyik gyógyszer jó rá. Ne várj jövő hétig!
2014. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!