Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha az escapelle esemény utáni...

Melcsii29 kérdése:

Ha az escapelle esemény utáni tabletta egy pár napon belül meghozta a menstruációmat/véreztem kb 4 napig. Akkor ez azt jelenti hogy nem lehetek már terhes ugye?

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztosan.
2014. máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy hogy nem biztosan? Ha megjött az nem azt jelenti hogy nem lehetek terhes?
2014. máj. 3. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem így van. Sok nőnek megjön még 1-2 menstruációja, pedig terhes.
2014. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De nekem határozottan a tabletta miatt jött meg..

És amugy 1,5-2 hónap után lehet valami jele,érezhetek valamit?? (Mármint a terhességnek)

2014. máj. 3. 19:17
 5/7 Noncsi90 válasza:
Tabletta miatt nem hinném, hogy 4 napig véreznél. Lehetséges, hogy a tabi miatt hamarabb jött meg a menstruáciod. Az aktus után mennyi idővel vetted be a tablettát? Ha 24 órával utána, akkor 95%, hogy nem leszel terhes. 25-48 órával utána 85%, 49-72 órával utána pedig 58%.
2014. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én azt hiszem a 85%osba tartozom...
2014. máj. 5. 07:37
 7/7 anonim válasza:
A tablettához a receptet nőgyógyász írhatta csak föl, nem mondta, hofy menjél vissza? Esetleg a papíron nem írta? Tudom, hogy ilyenkor nagyon nem 'akaródzik' visszamenni, meg ha megjött minek?.. de érdemes, hogy megnyugodj, meg előtte egy tesztet is csinálni. Hogy értec azt a 1,5-2 hónapot? Már olyan rég volt?
2014. júl. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!