Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fontos! Huvelygombam volt...

Fontos! Huvelygombam volt kezeltem canesten kombival?

Figyelt kérdés

telefonrol vagyok ne haragudjatok az ekezetek miatt.

nos, huvelygomba tuneteit eszleltem viszketett egett csipett pisiles kozben es nagyon piros volt ott lent. vettem canesten kombit amihez volt 3 huvelykup es krem. rendeltetesszeruen hasznaltam enyhitette a problemat. kentem a kremmel es mar egyaltalan nincs semmi bajom latszolag. ma szeretkezni probaltunk a parommal de nem jott ossze mert amikor berakta akkor feszitett es egett odalent. termeszetesen lassan csinalta es meg igy is kinzoan fajt igy hagytuk az egeszet. azt mondta hogy kivul meg eleg nedves voltam de a huvelyem felenel szaraz voltam.. megis mitol van ez.? meg nem gyogtultam meg.?


2014. máj. 3. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen lehetseges. Masreszt a gomba ellenes szerek (is) tonkreteszik a huvelyflorat es anak idő kell, hogy helyrealljon es ujra normalisan tudj "nedvesedni" is. gyogyszertarban tudsz kerni olyan gynoflor (lehet rossz nevre emlekszem) nevu kupot, ami a huvelyflora helyreallitasaban segit. De elmehetsz nőgyógyaszhoz is, mert nem biztos, hogy sikerult magad kikezelni es lehet huvelygyulladasod van meg. Arra meg ir fol ő kupot.
2014. máj. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja es en is bocs, szinten telefonrol raadasul neha betuk is kimaradtak (pl anak = annak stb.)
2014. máj. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a segitseget. :)
2014. máj. 3. 23:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Még nem jöttél rendbe, és a párodnak is kéne magát kenni.
2014. máj. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, hagyd abba légyszíves az öngyógyítást, és fordulj nőgyógyászhoz.

Valószínűleg olyan fertőzésed van, amit a canesten nem tud hatékonyan kezelni. A hiedelmekkel ellentétben a canesten egy gyenge kis gyógyszer, ezért adják recept nélkül a gyógyszertárban. Az se biztos, hogy gombás fertőzésed volt. Itt az ideje egy tenyésztésnek és TISZTESSÉGES kezelésnek.


A gynoflor pedig a hormontartalma miatt receptköteles, nem fogsz kapni a gyógyszertárban a nőgyógyász hozzájárulása nélkül.

2014. máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ertem. koszonom.
2014. máj. 4. 12:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Canestennel a párodnak is kenegetni kellene.
2014. máj. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!