Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom mi lehet a probléma,...

Nem tudom mi lehet a probléma, valaki tapasztalt már hasonlót? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám, hogy most már nem tudom eldönteni hüvelyi fertőzésem van e, felfáztam, vagy hüvelykúp marhatta fel a húgycsőnyílásom. Múlthét szerdán enyhe viszketést, és sűrű, sok mennyiségű fehér folyást tapasztaltam, de hormonális okok miatt, nem tulajdonítottam nagyobb jelentőséget a dolognak (máskor is előfordult már). Másnap, párommal nem tudtunk szeretkezni, mert egyszerűen úgy éreztem túl szűk és száraz vagyok odalent, ég a hüvely nyílásom. Gombára gyanakodva péntek óta Klion kúpot+canesten krémet használtam. Ma viszont rengetegszer voltam pisilni, és mindig maradt utána egy "még mindig kell" érzés. Most estére pedig a derekam és az egész alhasam is fáj + mintha a hüvelynyílás-gát tájékon beduzzadt volna a szövet. Megvagyok ijedve. Szerintetek mi lehet? Folytassam a kúpot vagy most inkább ne használjam?

2014. máj. 5. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz és ő tud csinálni tenyésztést és csak abóól tudhatni pontosan, hogy mi bajod van.

Nálam a Klion allergiás reakciót váltott ki, ami rózsaszín folyás formájában jelentkezik kezdetben.

2014. máj. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már hasonló tünetem, elmentem a házi orvoshoz azzal a gondolattal, hogy valószínű, felfáztam, elküldött vizeletvizsgálatra, baktériumokat találtak benne, visszakérdeztem, hogy most akkor nem felfázás? Azt mondta a felfázást is baktérium okozza, írt fel gyógyszert és kb. 5 nap alatt elmúlt teljesen. Kérdezd meg az orvosod de szerintem ne használd tovább a kúpot, inkább a Lactacid int. lemosót vagy hasonlót ajánlom.
2014. máj. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!