Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8 hónapja nincs menstruációm...

8 hónapja nincs menstruációm sokszor volt úgy, hogy fehér darabok jöttek belőlem vagy fehér lé szerű valami. Lehetek e terhes mer a teszt pozitív lett?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már orvoshoz kelett volna fordulnom de a stressznek tudtam be mer az elmúlt 2 évem elég stresszes volt. Ha esetleg valamilyen fertőzésem lenne amiatt mutathat pozitívat a terhességi tesz?
2014. máj. 6. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
:O :O Akkor ha tényleg pozitív a teszt még a héten látogasd meg a nőgyógyászod. Egyéb panaszod nem is volt?
2014. máj. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy szimpla fertőzés miatt nem fog HCG-t termelni a szervezeted, ritkán előfordulhat gyógyszerek vagy betegség miatt fals pozitív eredmény, de ez nem valószínű. Ha pozitív a teszt, akkor szinte biztos, hogy terhes vagy.
2014. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze ha nyolc hónapos terhes lennél, azt már valószínűleg észrevetted volna, de ha eleve rendszertelen a menstruációd, akkor időközben simán teherbe eshettél. Esetleg akkor is mutathat pozitív eredményt a teszt, ha terhes voltál, de még korai időszakban elvetéltél úgy, hogy észre sem vetted. Ja és persze egy teszt nem teszt, mindenképp megismételném ilyenkor, de eredménytől függetlenül nagyon ideje lenne elmenned nőgyógyászhoz.
2014. máj. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából semmi panaszon nincs csak annyi hogy picit fajtak a melleim de azon kivul semmi mas. Olvastam olyat hogy befolyasolhatja a tesztet ha cisztam van vagy esetleg mas fertozes.
2014. máj. 6. 11:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Én értelek, hogy olvastál ezt meg azt... persze, lehet sokmindennel magyarázni a dolgot, de csak akkor fog kiderülni hogy mi a helyzet, ha orvoshoz mégy. Ne kockáztass.
2014. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom csütörtökön megyek csak nagyon ketsegbe vagyok esve,hogy akkor mi is van!
2014. máj. 6. 13:24
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és most fogytam 2 hónap alatt 15 kgot nemtudom, hogy mennyire befolyasolja a dolgokat.
2014. máj. 6. 13:40
 8/10 anonim ***** válasza:
A menstruációt befolyásolhatja a hirtelen fogyás, de a tesztet tudtommal nem.
2014. máj. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én értem, hogy stressz, na de 8 hónapot várni??? Mi kotyog a fejedben? Egy elmaradt menstruáció simán előfordulhat, de a másodiknál orvoshoz fordul az ember.

Pláne különféle folyásokkal!!!! Ez szerintem alapvető higiéniai kérdés is :S


Sajnos lehetsz terhes. Vannak ugyan kórállapotok, amelyek befolyásolják a HCG termelést, de ezek esélye igen kicsi. Persze lehet, hogy nálad éppen ez van.

2014. máj. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom nagyon jól,hogy nem kellettvolna félvárról vennem a dolgot de az időt sajnos visszafordíttani nem tudom.
2014. máj. 6. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!