Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vannak itt az oldalon nőgyógyá...

Vannak itt az oldalon nőgyógyászok? Kellenne egy kis segítség! 15/l

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szia. Mond mi a baj .
2014. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyan nem vagyok nőgyógyász, de nő vagyok, írd le, hátha tudok segíteni.
2014. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagyok nőgyógyász, de valószínűleg az itt lévő emberek nagy részénél jobban értek a nőgyógyászathoz, tekintve, hogy tanultam és vizsgáztam belőle az egyetemen. Írd le a problémád, hátha tudok segíteni, vagy ha nem, akkor a megfelelő szakemberhez irányítani.
2014. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz az ilyen önjelölt "nőgyógyászokkal", pláne ha priviben is megkeres!
2014. máj. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj, el ne hidd már hogy egy nőgyógyász, vagy orvos itt tölti az idejét, mert semmi más dolga sincs!

Írd ki a kérdésed szerintem, majd válaszolgatnak rá, - nagy része itt kiváncsiskodó kamasz -, de érkezhetnek normális hasznos válaszok is. Pláne ha valaki már tapasztalta azt amiről érdeklődsz.

2014. máj. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazi nőgyógyászt ne itt keress, mert nem tudhatod, hogy ki tényleg nőgyógyász és ki az, aki csak annak adja ki magát!!!
2014. máj. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!