Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázásnak lehet ilyen...

Felfázásnak lehet ilyen szövődménye?

Figyelt kérdés
Most 18 éves vagyok, 3 évvel ezelőtt felfáztam (véres volt a vizeletem, és szúró érzés kísérte). Akkor, 15 évesen, viszont éretlen módon nem kezeltettem, nem mentem el orvoshoz, a szüleimnek se mondtam el. Ostoba tudatlanságomnak "hála" a mai napig kínoz a szúró fájdalom minden vizeletürítéskor, és fél órán belül 5-ször is kell mennem wc-re. Természetesen most már van annyi eszem hogy elmenjek orvoshoz, de nagyjából szeretném tudni előtte, hogy mire is számítsak... pontosabban igazából egy dolog foglalkoztat nagyon: felelőtlenségem okozhatott-e meddőséget?
2014. máj. 7. 00:03
 1/5 anonim válasza:
Hu, hát ez jó kérdés. Az elmúlt 3 évben végig tapasztaltad ezeket a kellemetlen tüneteket? Vagy most újra felfáztál és újra ezek a tünetek amik 3 évvel ezelőtt voltak?
2014. máj. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, végig jelen voltak
2014. máj. 7. 00:13
 3/5 anonim válasza:
Hát az elég rossz...minél előbb menj el orvoshoz és vizsgáltasd ki magad, de alaposan...nem akarlak ijesztgetni, de ez elég komoly szövődményeket idézhet elő, úgyhogy tessék már ma meglátogatni egy normális, megbízható nőgyógyászt!
2014. máj. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezzel az urológiára kell menni.
2014. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is urológia, miért menne nőgyógyászhoz ezzel?
2014. máj. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!