Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem akar megjönni?

Miért nem akar megjönni?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna megjönnie,de semmi.Terhes nem hiszem, hogy vagyok, 4-5 hónapja volt, hogy óvszer nélkül szeretkeztünk,de ez kb. 2 perc volt. Tudom,tudom-előváladék.Kb. ezután egy hónappal vettünk tesztet,mert hiába jött is meg,féltem. A teszt negatív volt, úgy vélem, 1 hónap után ki kellett volna mutatnia. Amúgy minden alkalommal védekezünk, ellenőrizzük az óvszert. Már 2-3 hete nem is voltunk együtt. Kérlek segítsetek, sík ideg vagyok.Már pár napja Idegesebb vagyok,mert kicsit bajos a családom. Lehet hogy az idegtől van? Nagyon ideges vagyok. :( 18/L
2014. máj. 7. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy gép...
2014. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Hormonális ok miatt nem jön meg. Várd türelemmel, és igyál citromfű teát. Fehérjedús táplálékot és májat is egyél, valamint B12 vitamint szedjél. Ezek kiegyensúlyozzák a hormonrendszeredet. Az idegességtől lehet nem táplálkozol rendesen, így befolyásolod a ciklusodat.
2014. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Baga Edit válasza:
Vagy felvagy fàzva vagy idegi alapon nemjön meg! Nekem az a gond hogy Âprilis 13.àn kellett volna megjönni és mâr 23.napja nemjött meg! De nekem nemlehet kisbabâm sajnos! De nagyon fâj a hasam görcsölök nagyon. Nekem is van fojâsom sajni de voltam orvosnâl katam gyógyszert de nemhasznâlt! Pedig nincs fertőzésem!!!szeritetek mitől fâj a hasam? Menjek el orvoshoz újból dokihoz?
2014. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell semmi citromfű meg baromság. Könyörgöm, MA kellett volna megjönnie neki, és így aggódik!! Kérdező, 1-2 nap akkor is előfordulhat, ha egy kicsit jobban megfúj a szél vagy rád esik egy falevél. Ha pedig stresszes vagy vagy valami betegséged van, akár többnapos csúszás vagy egy egész hónap kimaradása is előfordulhat.
2014. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még ha 1 kimaradna az is teljesen természetes lehetne...
2014. máj. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Baga Edit válasza:
Sajni nekem bélfertőzésem van! Kiderült! Valami virusos baktérium tâmadta meg a szervezetemet! Az az igazsàg hogy ez kiterjedt a petefészkemre is! Ezért késik 1-hónapja! Ezért van gyulladàsom. Tehât pco cisztâm van! Kedves kérdező nézd meg a youtobon a beavatkozâst a műtétről! Ird be a keresőbe pcos műtétek! Ez egy laphoroszkópiàs műtét!! Elég kemény amit művelnek egy nővel altatàs közben! Mit megnem tesznek azért hogy megis jöjjön a bajod! Jó egészséget neked kefves kérdező!
2014. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!