Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem akar rendesen...

Miért nem akar rendesen megjönni a menstruációm?

Figyelt kérdés
4 évig szedtem a fogamzásgátlót, kb 4 hónapja tettem le. Azóta kétszer rendesen meg is jött.Most kéne harmadjára megjönnie, de most már kb 2 hete csak barna folyásom van. Egyszer erősebb, másszor gyengébb, vagy egyáltalán nincs, utána már véresebb kicsit, másnapra meg megint csak barna... nem értem. Meddig lesz még ez így? Mikorra várható ilyenkor, hogy rendesen megjöjjön? Ez így nagyon rossz, hogy 2 hete bizonytalan vagyok. Valakinek van hasonló tapasztalata?

2013. jún. 8. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ok valószínűleg a fogamzásgátló lehet, mert az szinte mindig hormontartalmú, és ez befolyással lehet a menstruációban részt vevő hormonok (ösztrogén, progeszteron, sárgatestserkentő hormon, tüszőserkentő hormon) hatására.
2013. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!