Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemrég felfáztam, és véreset...

Nemrég felfáztam, és véreset pisiltem. Most nem vagyok felfázva, de megelőzésből így is elmehetek orvoshoz, vagy csak akkor ha éppen tüneteim vannak? Így is ki tud vizsgálni? Vagy elküld, hogy jöjjek vissza ha megint bajom van?

Figyelt kérdés
Akkor orvoshoz 3 napon keresztül próbáltam bejutni, de nem engedtek bejelentkezni, mondván a rendelés végéig nem jutok be (este 8ig van, de a város másik felén dolgozom, és este 6re érek oda).

2014. máj. 8. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Elmész, elmondod mi volt a bajod és mikor, aztán majd eldönti, érdemes-e még vizsgálatot felírni.


Amúgy ilyenkor nem szabad elmenni, hanem verni kell az asztalt amíg nem adnak időpontot.

2014. máj. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen menj el, mert ilyenkor is meg tudják találni a probléma okát, nem csak konkrét felfázáskor.

Kérj előre időpontot az urológushoz.

2014. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!