Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A napokban elég durván felfázt...

A napokban elég durván felfáztam és azóta viszketek ott lent. Mit tegyek? Ez vajon valami fertőzés?

Figyelt kérdés
13-án volt egy bécsi kirándulásom, ami közben felfáztam. Soha nem fáztam még így fel. Elmegyek wc-re és nagyon de NAGYON csíp. Rossz bele gondolni hogy el kell mennem pisilni. Azután voltam a barátomnál a napokban és kényeztetett az ujjaival és a nyelvével, amit élveztem is, de ezután 1 nappal már viszketett is. És nem láttam, hogy piros lenne csak viszket és érzékeny a bőr. Mi lehet ez? Fertőzés? Mit tegyek? Légszíves értelmes válaszokat írjatok. Előre is köszi a segítséget.

2014. ápr. 19. 06:04
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
A felfázással sürgősen fordulj orvoshoz, 13-adika óta így meg vagy fázva? Nem szabad halogatni, az ilyen felfázásnak antibiotikumos kezelés kell. A viszketés is fertőzés lehet, a legegyszerűbb feltételezés az, hogy összefügg a kettő, aránylag gyakran jár együtt a húgyutak és a női szervek fertőzése a nőknél. Urológushoz fordulj első körben.
2014. ápr. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Koszos volt az ujja. Értelmes válaszokhoz értelmes kérdést. Szerinted fertőzés????? Ezt itt meg állapítja neked bárki azt hiszed.
2014. ápr. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az elsőnek köszönöm a választ. A másodiknak meg csak annyit mondanék, hogy habár elég undok módon válaszoltál, eltekintek felette és még mindig csak kérdeztem, hogy ha van hozzáértő, akkor szerinte fertőzés vagy mi lehet ez?! NEM vártam el hogy megállapítsa bárki is, hogy pontosan mi bajom van.:) Ennyit erről. Köszönöm a tanácsokat. További szép napot!
2014. ápr. 19. 09:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hugyúti fertőzés lesz, házi orvoshoz, vagy urológushoz menj, vigyél magaddal vizeletmintát is. Kapsz majd antibiotikumot és attól meggyógyulsz.
2014. ápr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Húgy vezeték fertőzése lehet. Antibiotikum kellene rá.

Vigyél reggeli középsugaras vizeletet a házi orvoshoz, (esetleg urológiára), ellenőrzik és felírják majd ott.

2014. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!