Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt akarom, hogy megjöjjön....

Azt akarom, hogy megjöjjön. Ezen lehet valahogy segíteni?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjönnie és szombat óta néha van egy kevés néha rózsaszínes, néha barnás cucc. Meg érzem, hogy nedves ott lent de olyan mint mielőtt meg szokott jönni. Sajnos eddig sose jegyeztem, hogy mikor jött meg mikor múlt, csak a legutolsót. Az 10-én jött meg és 16-án múlt el. Valamivel rá lehet segíteni? Igazából most kicsit félek is, mert pár hete feküdtem le a barátommal. Gumival védekeztünk és nem volt baj, csak mégis van bennem egy kis félelem. Lehet, hogy pont azért nem jön mert stresszelek és várom? Rá lehetne valahogyan segíteni?
2014. máj. 8. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

A stressz az nagy mumus. Nekem most 30 napot késett, mert agyon stresszeltem magam egy okból adódóan. Aztán arra is gondoltam, hogy terhes vagyok, mert mi is lefeküdtünk a párommal, bár gumival és nem volt semmi gáz. Nekem elég gyakran késik vagy kimarad 1 hónapot a stressz miatt, de most lett elegem és ha elmúlik, akkor első az lesz, hogy elmegyek nőgyógyászhoz felíratni gyógyszert.

Na de, hogyan is sikerült megjönnie? Elkezdtem kamillateát inni minden nap (ez segíti beállítani a rendszertelen menzeszt), olajos magvakat ettem (barátnőmnek ezt tanácsolta a nődoki) és vettem egy jó forró fürdőt (én évek óta csak zuhanyzom, szóval jó volt :) délelőtt csináltam fürdőt, estére megjött. Plusz próbálj meg stresszmentesen élni.

2014. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Hát most stresszelek eléggé most már emiatt is meg hát most rengeteget kell tanulnom és félek az év vége miatt. Szerintem biztos, hogy ezektől van. Nekem van most is jele mint ahogy írtam is meg néha 1-2 halványabb vércsepp de amúgy semmi. Máskor is így szokott kezdődni de 2-3 nap múlva már jön is rendesen ahogy kell.

Én is csak zuhanyzom már nagyon régóta de pont ma gondoltam, hogy megengedem a kádat jó meleg vízzel :)

2014. máj. 8. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy forró fürdőt, utána lehet megjön neked is :) A barnázás jó jel. Nekem is 2-3 nap barna csepp után jött meg, szóval biztos neked is megfog nemsokára :) Ne aggódj!
2014. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!