Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van két hullámos papagájom,...

Van két hullámos papagájom, és szeretném pároztatni öket de nem akarnak semmit se csinálni. Valahogy esetleg én is besegithetnék pl valamijjen ötlet hogy mit klne csináljak hogy jobban megjöjjön a kedvük a párzástol?

Figyelt kérdés
Lécci segitsetek annyira szeretnék kicsi tojásokat. Amugy raktam fel odut de tojásnak még semmi jele.
2009. jún. 29. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

akkor nézd meg, hogy tényleg egy fiú, meg egy lány van-e neked! a következő képen derül ki: a fiúnak a csőre feletti bőröcske kék, a lánynak meg rózsaszín, vagy fehéres(nem nézlek hülyének, csak nem mindenki tudja).ezután van valamiféle dolog azt hiszem, amitől beindulnak, de az a baj, hogy kb 10 éve volt utoljára papagájom, és már kijöttem a gyakorlatból(talán napraforgó meg, de nem tudom..)keress rá neten, vagy vegyél szakkönyvet.Amúgy azt sem tudom most pontosan, hogy időszakhoz kötött-e a párzásuk, szóval, hogy csak tavasszal, meg ilyenek, ezt is nézd meg!emlékszem, hogy nekünk mindig volt kispapi:) meg egy csomót el is ajándékoztunk, és én is tök szerettem nézni, hogy kikel, meg egyre nagyobb, meg olyan kis csúnyák voltak picinek, és tök érdekes volt :)

sok sikert hozzájuk :)

22l

2009. jún. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ja, meg igen, időbe telik, mire megszokják, meg elfogadják, egyáltalán bele merészkednek az odúba!szerintem türelemjáték csak az egész.

(előző)

2009. jún. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de már rég fel van rakva és biztos hogy különbözö nemü. De hallottam én ojat is hogyha egyedül hagyjuk öket leteritve és nem zavarjzóuk csak maikor etetjük akor talán lesz valami igaz ez vagy ezzel ne is prolbálkozzak?
2009. jún. 30. 00:17
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha hullámos mindkét papagály, lehet hogy nem passzol össze a két hullám. Próbálj meg a pároddal a kalitka mellett szeretkezni, hadd lássa a hullámos hogy hogy is kell azt csinálni:)
2009. jún. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, azért papagály és nem papagáj, mert hullámos...
2009. jún. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

uhh...ekkora sok sügér...

1:nem ojat,hanem olyat

2:hu a kalitka mellet szeretkezni,,,úristen teljesen felesleges,csak megilyednek a papagájok,és szerintem az egy gyerek és NEM FELNŐTT!!!

3:a kérdésedre válaszolva:

-adj nekik főtt tojást,de így pépesídjd vagy törd össze

-ha tudsz,akkor szerezz be még két papagájt(vagy kérj kölcsön)fiú-lány párosítás,és rakd külön kalitkábamelléjük,akkor 100%,hogy nemsokára kispapagájok születnek(de az újonnan érkezett papagájoknak is )előfordulhat

3:amit hallottál butaság,semmi értelme

2009. jún. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha már nyelvtannáci, akkor nem megilyednek, hanem megiJednek.


Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.

2010. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!