Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok ti jártatok már így?

Csajok ti jártatok már így?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. kicsit több mint 2 éve szedem a Dalia nevű fogamzásgátló tablettát. Előfordult már, hogy elfelejtettem bevenni 1-1 db-ot, volt, hogy egymás után kettőt nem vettem be, de soha nem lett belőle baj. Most, május 3-án(szombaton) elfelejtettem bevenni az aznapi "adagot", de vasárnap ill. hétfőn bevettem... KEdden megint nem vettem be, de szerdná ahogy felkeltem, reggel azonnal... Szerda délután éreztem, hogy kicsit fáj alul a hasam, de mivel 8-án lettem volna középidőben, erre fogtam a fájdalmat... Még az nap megjött... Szerintetek attól lehet, hogy nem vettem be a gyógyszert? Mert ahogy írtam, máskor is volt, hogy kimaradt és nem lett belőle baj...

Légyszi csak normális válaszokat írjatok :) Köszi


2014. máj. 8. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, attól. Ennyi elfelejtéstől leesik annyira a hormonszinted, hogy megjön a megvonásos vérzés.

Remélem kiegészítő védekezést alkalmazol ilyenkor.

2014. máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de volt, hogy egymás után 2x nem vettem be és nem jött meg :( most meg szombaton ill. kedden nem vettem be, és megjött -.-" Remélem tényleg ettől van :)
2014. máj. 8. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem tudod észben tartani a bevételét, akkor minek szeded?? Ez kb. olyan, mintha nem is szednéd. felesleges pénzkidobás 2-3 naponta bevenni egy tabit.

Az ilyenek szoktak aztán reklamálni, meg ész nélkül perelni, hogy "hát, de szedtem és mégis teherbe estem!"

2014. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hármasnál a pont. Mennyiből tart egy emlékeztetőt beállítani a telefonodon? Nem is értem, hogy így hogyan lehet elfelejteni. Ez nem cukorka, hogy összevissza szedd.
2014. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!