Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok. Jártatok már vak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Jártatok már vak pasival? V járnátok?

Figyelt kérdés

ma láttam 1 vak srácot...!!!!nagyon megfogott!!!!...semmi beszélgetés vagy valami...,de elindultak a gondolataim...milyen lenne ha stb...meg mennyire más mint a (látó) fiuk...?!!!tapasztalatok??szerintetek??előny-hátrány?

vagy egyáltalán ti látnátok-e erre valami esélyt a saját példátokat nézve??


2012. febr. 23. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én járnék vak lánnyal. Valamiért bennem pont a ribanc ellentetjét sugározzák. De egyébként sok szép vak lány is van.

Amúgy azért válaszoltam férfiként, mert ekkore hülyeséget, hogy előny, még nem ovlastam xDD bocsi...

Bár kitudja..

2012. febr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
rossz a megfogalmazás...de szerintem érted mire gondoltam...
2012. febr. 23. 23:26
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Én járnék, ha ettől még vidám fickó lenne.

Egyszer láttam egy vak palit, semmi pláne nem volt benne, de azaz életvidámság amit sugárzott magából, egyszerűen magával ragadó volt. :D


De még csak vak ismerősöm sincs. Pedig annyi kérdésem lenne egy vak emberhez.

2012. febr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
egy vak lány? hát megpróbálnám igen. azért mert szeretni azt tudna nem úgy mint a mostani csajok akik el vannak szálva maguktól! és másképp "látja" az életet. tudja értékelni azokat a dolgokat amiket egy mai tizenéves észre se venne, az odafigyelésre gondoltam... :)
2012. febr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
69%
Hát tőlem kérdezhetsz, mert szívesen válaszolok + én vak vagyok. De csak privátba, és a rossz indulatú kérdéseket kerüljük!
2012. febr. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Kedves lenni egy vak fiú is tud. Segíteni sem kell sokmindent, mert pl. ha sétálsz vele, megfogod a kezét, és mentek. Beszélgetni el lehet vele, saját tapasztalatból mondom, mert engem is sokminden érdekel. Azt nem fogja mondani, hogy szép a szemed, mert nem látja, ahogy én sem, de más számodra pozitív dolgokat minden képpen fog mondani, ha olyan az adott srác mentalitása. Hm. Ez a válasz picit olyan énféle, mert magamból indultam ki.:D De remélem, msá hozzám hasonló vak srácok is így vannak!
2012. febr. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Nekem szürkehályog van a szememen, de csak félig vagyok vak.

Láttam hogy vakok is írnak, és tőlük kérdeznék.

Ti a beszélő linuxot használjátok, vagy milyen rendszert ?

2012. febr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 lili-anna válasza:
100%
Hát, lássuk csak. A mi esetünkben, ha a kapcsolatomat nézem, egy kicsit másabb, ugyanis a barátom teljesen vak, én pedig aliglátó vagyok. Tudjuk, hogy a program lehetőségeink és a találkozások is korlátozottabbak, mint a látó embereké, de minket ez nem érdekel, sőt, mi csak örülünk annak, hogy ezzel, hogy nem tudunk bizonyos helyekre elmenni például, megmarad egy csomó időnk, amit kettesben tudunk tölteni. Egyébként meg nem azt kell nézni, hogy mi az előnye vagy a hátránya egy kapcsolatnak. Az a lényeg, hogy szeressétek egymást.
2012. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik héten láttam egy vak fiút a buszon, nagyon cuki volt :) beszélgettünk is, nagyon kedves. Csak az a gond hogy én 14, ő pedig 17 éves.. De tényleg nagyon jó fej tud lenni, és a buszsofőrrel is viccelődött. És igen!! persze hogy járnék
2012. máj. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Lehet köpködni, lehúzni. De muszáj leírnom.

Misztikusak és iszonyatosan vonzóak, nagyon tisztának és ártatlannak tűnnek.

De ne ugorj bele ész nélkül! Nagyon légy résen...

Látó nő vagyok. A férjem csecsemőkora óta teljesen vak.

Öt évig éltem a boldog tévedésben, h imádjuk egymást, mi vagyunk az álompár...

Aztán egy "kedves" véletlen folytán kiderült, az én hűséges férjecském fűvel-fával-tinivel-öreggel csal, prostikhoz járkál, nem ritkán ingyen megcsinálják, mert olyan cukimukiédes.

Sokat beszélgetek egy másik vak fiúval. Ő csak barát, de nála ugyanez a helyzet, a gyönyörű, kedves, aranyos felesége mellett dugja, akit ér...

És igen... Ott a másik véglet... Aki egy életen át imádni fog...

És nem nagyon van átmenet.

Vágj bele, de nagyon figyelj!

2016. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!