Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tampon felsérthet? (bővebben...

A tampon felsérthet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mostanában elég gyakran előfordul hogy amikor megjön, az első 2 napban még csak kellemetlen amikor berakom,de utána mintha felsértene belül, egyre jobban fáj, főleg ha kiveszem. Ez mindig csak egy területen szokott fájni, ezért gondolom hogy felsért.
2014. máj. 8. 23:52
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem ,igen felsérthet bár én még nem próbáltam felhelyezni ,de ez miatt nem merek. Szerintem amíg ilyen gondod van használj inkább betétet ha felsért. Vagy még óvatosabban próbáld meg felhelyezni vagy kérd ki nőgyógyász tanácsát.
2014. máj. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kidörzsölni kidörzsölhet, ha nem elég erős a vérzésed. Ebben az esetben viszont nemigen kéne tampont használni, mert minden ilyen kidörzsölés fertőzések melegágya lehet.
2014. máj. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért kell tampaxot használni. Ennek műanyag applikátora van, ami könnyen felcsúszik, nem dörzsöl ki! A gond az, hogy mindenki ezt a hülye ob-t reklámozza, pedig az applikátoros tamponok sokkal jobbak többek között a felsértés miatt.
2014. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem a tampax annyira nem jött be, mert túl vékony és hosszú...Az a baj, hogy sokszor órákra abbamarad a vérzés de akkor is tampont kell cserélnem, csak ugye így száraz vagyok belül :/
2014. máj. 9. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!