Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, hogy a jobb...

Mitől lehet, hogy a jobb hónalj-árokban néha-néha egy nagyobb csomó jelenik meg, majd 1-2 nap után teljesen eltűnik?

Figyelt kérdés

Mitől lehet, hogy a jobb hónalj-árokban néha-néha egy nagyobb csomó jelenik meg, majd 1-2 nap után teljesen eltűnik? Mi lehet ez? Nyomásra érzékeny, és szemmel is jól látható..de rövid időn belül se híre, se hamva.

Terhesen jött ki először, most szoptatok is még, az utóbbi 1 hónapban már 2-szer is tapasztaltam.

Hamarosan megyek nőgyógyászhoz is, de érdekelne, hogy valaki tapasztalt-e hasonlót, és ha igen, akkor mi okozta?

Úgy gondolom, hogy talán nem daganat, mert az nem szívódna fel egyik pillanatról a másikra..bár nem értek annyira hozzá..

Köszönöm előre is a válaszokat!



2014. máj. 9. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem tejmirigy.De ha nem is tej,akkor valami mirigy.Be is tud gyulladni,ès akkor fàjdalmas.A doki megmondja mit csinàlj vele,mert ha nem tejmirigy,akkor nem szabad nyomogatni.
2014. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

HOgy kerülne a hónaljába tejmirigy?!?!? Ez anatómiaialig lehetetlen.


Valószínü, hogy nyirokcsomó vagy esetleg ez izzadtságmirigy, de mindenképpen mutasd meg orvosnak.

2014. máj. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyirokcsomók szoktak ilyen helyeken lenni, ami egyáltalán nem félvállról veendő, szóval jobb, ha megmutatod dokinak!


Nem vagyok szaki, de valami védekező szerepük van ezeknek a nyirokcsomóknak. Szóval ha nem stimmel valami, akkor ez "betegszik" vagy dagad meg, és nem az a másik szerv,

nem tudom értelemsebben leírni. Mindenesetre valami rendellenességet jelez, ezért tényleg jobb dokihoz menni!

2014. máj. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nekem is tavaly előtt.A nőgyógyásznak megmutattam,azt mondta ha fáj,és elmúlik nem veszélyes.Nekem a borotvától bekerült valami baci,és az hozta ki,illetve az izzadásgátló is csinálhat ilyet.Én azóta minden borotválás után lefertőtlenitem,és boraxos krémmel kenem be,illetve olyan izzadásgátlót használok,amiben nincs aluminium és alkohol.Alverdés termékek pl.Mikor kijött,nem is használtam izzadásgátlót,csak popsitörlövel törölgettem.
2014. máj. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az utólsó is írja, én is így voltam vele. Az izzadásgátlótól volt. Most baba érzékeny bőrre valót használok, azóta nem jelentkezett ez a probléma.
2014. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi probléma ha fáj és eltünedezik, valami nyirokcsomó gyullad be kicsit.
2014. máj. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenképp megemlítem a nőgyógyászomnak, még ha pillanatnyilag megmutatni nem is tudom neki.. Annak örülök, hogy úgy látjátok, hogy ez nem feltétlen jelez komoly bajt..így kicsit nyugodtabb vagyok..

Én is gondoltam a szőrtelenítésre, vagy az izzadásgátlóra..lehet akkor az lesz a "ludas"..


Abban tudnátok segíteni, hogy milyen izzadásgátlót tudnék venni, és hol, amiben nincs alumínium? Mert a boltban végignéztem az összeset, és mindegyiken fel van tüntetve..


Nagyon köszönöm még egyszer!

2014. máj. 11. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!