Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzasgatlo tabletta abbahag...

Fogamzasgatlo tabletta abbahagyasa utan lehetseges a hizas?

Figyelt kérdés
Mar tobbszor abbahagytam a tablettat szunetkeppen, hogy tisztuljon a szervezetem, es ilyenkor mindig leadtam par kilot. Most ujra egy ev utan ugy dontottem megszakitom, 3 hete hagytam abba es felhiztam 3 het alatt 5 kilot. Most fog megjonni a termeszetes menzeszem, de ugy ne xki meg jobban hizok. Volt mar valakinek ilyenben tapasztalata? Le fogom adni ezutan ezeket a hirtelen felhizott kilokat vagy folyamatosan hizni fogok?

2014. máj. 9. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szünetelgetés már nagyon nem ajánlott, mivel csak árthat. Megterheli a hormonrendszeredet. Mostnám ezt nagyon nem ajánlják. A hizás elöfordulhat ha valami hormonzavar van. Bár nekem még amellett sem volt hizás, de sokaknak van. Ha szünetelteted szüneteltesd legalább fél évig.
2014. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is szedek fogamzásgátlót és előtte a normál ciklusomban mensi előtt 1-2 héttel nagyobb volt az étvágyam és többet ettem. Csak másztam fel rám meg le 1,5-2kg-k. Viszont a tabiszedés alatt nincs semmi változás az étvágyamban, tartom a súlyom. Lehet, hogy nálad is valami ilyesmi lehet, mert a levegőtől nem hízik senki.
2014. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!