Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta 1...

Fogamzásgátló tabletta 1 évre? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Holnap megyek nőgyógyászhoz, megvan a vérvétel eredménye, azt viszem vissza hogy tablettát kaphassak. Kérhetem hogy egy évre elegendő tablettát írjon fel receptre? Nemsokára külföldre utazom, s egy évig biztos nem jövök haza. Köszönöm előre a válaszokat!

2014. máj. 4. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Kerheted, de nem fogja tudni ugy kiirni, hogy megvehesd mind most szerintem. A recepteken van bevaltasi ido.

Kerd meg anyukad, hogy negyedevente valtsa ki es kuldje utanad.

2014. máj. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Szóval olyat nem lehet, hogy felír 4db 3 hónapra vonatkozó receptet amit én akár pár nap elteltével váltok ki? Úgy tudom egy recept 90 napig érvényes.
2014. máj. 4. 16:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem nem. A receptre ra van irva, hogy nem valthato be pl majus 23 elott. A kovetkezore meg hogy augusztus 23 elott.
2014. máj. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bar lehet, hogy kiir negy ugyanolyan receptet. Magyarazd el, hogy mi a szitu. Ha rendes, akkor kiadja igy es kivalthatod egyben.
2014. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ment a zöld kéz. :)
2014. máj. 4. 17:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Koszi :)
2014. máj. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vegul megkaptad? Kivancsi vagyok :)
2014. máj. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, igazad volt. :(
2014. máj. 5. 19:54
 9/9 anonim ***** válasza:
És végül milyen megoldást választottál?
2014. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!