Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen problémára utalhat, ha...

Milyen problémára utalhat, ha vécézés után a papír véres volt?

Figyelt kérdés
Napok óta küzködök felfázásos problémával, ami mára talán csillapodott (gyógynövényekkel kezelem), de az előbb a papír véres volt (elől és hátul is), és száraznak is érzem magam. Többször fel voltam fázva már, szedtem is antibiotikumokat, most már nem akartam, ezért kezeltem magam gyógynövényekkel, de úgy látszik nem használt. Eddig is a felfázások alatt volt olyan, hogy pisilés után véres volt a papír, de azt gondoltam, hogy a felfázás miatt. Most pedig már a végbélnél is vérzett. Mi lehet ez?
2014. máj. 9. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Aranyértől lehetséges. De ha a székleted véres akkor mindenképp keresd fel az orvosod!
2014. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orvos, de azonnal!
2014. máj. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ennyire nagy gond lehet? Mondjuk szorulásom volt, de akkor sem értem, hogy elől miért volt véres a papír. A páromnál viszont candidát diagnosztizáltak, az nem okozhat ilyen tünetet, mert mondom, hogy száraznak éreztem mindenütt magam.
2014. máj. 9. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!