Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap jött meg az első...

Tegnap jött meg az első mensesem. Szerintetek estére is rakjak be betétet vagy elég egy WC papír? A többi lent 13/L

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy nem egészséges, ha este is be van téve a t. betét mert nem tud szellozni a huvely. Altalaban egy szal toppban szoktam aludni es tok kenyelmes.13/L

2014. ápr. 26. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Anyukád van akivel megbeszéld ezt?

Egy wc papír nem fogja felszívni a vért, szétázhat az ágyad. A vérzés éjszaka is jön.

Igen, vegyél ilyenkor bugyit, és tegyél be egy betétet. Ne tisztasági betétet, mert az nem lesz elég. Lehet hogy az elején még nem lesz olyan erős, de később biztos.

És a hüvelyed nem szellőzik. Azért nem jó a betét, mert pang a vér kívül, és megtelepszenek rajta a baktériumok. Ezt elkerülheted, ha gyakran cseréled, és többször mosakszol alul.

2014. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Estére is rakj be betétet, a wc papír nagyon hamar átázik, elmozdul, stb. Én már jópár éve menstruálok, eddig még nem volt belőle egészségügyi problémám, hogy este is volt bent betét.
2014. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. ápr. 26. 22:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz elég a WC papír, minden nő betétet hord ilyenkor. Sajnos ez van. A hüvelynek tényleg jót tesz, ha szellőzhet (én magam sokszor szoktam meztelenül aludni, különösen, ha "bajt" érzek, tényleg mindig segít), de a vérzés 5-6 napjának nincs jelentősége ebből a szempontból.
2014. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Muszáj betétet használnod éjszakára, mert átáznál egyébként.
2014. ápr. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Eszedbe se jusson, hogy nem teszel be! Este is van menszesz. Ugy atfogsz azni mint a huzat betet nelkul. Nemrossz szandekbol momdom
2014. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kell a betét mert átázol. Ki mondta nekd a wc papírt és anyukád nemvilágositót fel ?
2014. ápr. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!