Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hányadik menstruációnál...

Hányadik menstruációnál használjak tampont?

Figyelt kérdés
Nehéz a tampont feldugni amugy hogyan kell?

2014. máj. 10. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha szűz vagy sehányadiknál ne használj, szüzen fájdalmas, és még meg is sebezhet. Ha már nem leszel szűz, hidd el, tudni fogod hogyan kell használni:)
2014. máj. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Akkor amikor ugy érzed kész vagy rá. Attól, hogy szüz vagy simán használhatsz csak minit.
2014. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem az első négy-öt alkalommal még ne használj tampont, hogy belejöjj a dolgokba. Utána pedig minit (nem baj, hogy szűz vagy, én is szűzen használok sok éve tampont). A tájékoztatóban minden le van írva, rajz is van, meg fogod érteni.

2014. máj. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első válasza egy komplett baromság, csak úgy mondanám. A szűzhártya nem egy betonfal, simán átfér rajta a tampon.

Kérdező: van hozzá használati utasítás, de józan paraszti ésszel is kitalálható, hogy hova dugod, tippre nem a fenekedbe kell... Ki kell próbálni, mondjuk 12-13 évesen szerintem még fölösleges és nem is biztos hogy felmenne.

2014. máj. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szüzen minivel próbálkoztam, és nekem fájt, egy ismerősöm nem minivel próbálta és felsértette, nőgyógyászhoz kellett mennie.
2014. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tésztajóska14 válasza:
13 vagyok. Az első menstruációm óta tampont használok, nagyon szeretem. Először csak minit, de már normált használok :)
2014. máj. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is 13 éves vagyok és a 3. menstruációmnál használtam ,mivel mentünk strandolni és hát kellett .Először mikor itthon próbáltam nem ment fel, de a helyszínen olyan ideges voltam hogy akkor nem nyápickodtam hogy fujj meg áuuu meg ilyenek hanem felnyomtam és kész, ja és sokkal jobb mint a betét.
2014. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 14 éves vagyok, és szüzen is tampont használok, és semmi bajom velem sőt sokkalta jobban szeretem mint a betétet, amibe úgy érzem magam mint egy behugyált bepelenkázott kisbaba, engem a betét nagyon idegesít, és folyton azon aggódom, hogy átázok-e, viszont a tampont szinte meg se érzem, és olyan mint egy normális hétköznap, ajánlom, amikor csak készen állsz rá, de szerintem nem kell ezen izgulni :)
2014. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!