Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőm azt mondta, hogy...

A barátnőm azt mondta, hogy ha megjelenik a hónaljszőrzetem kb. Akkor fog megjönni az első menstruációm. Ez szerintetek igaz?

Figyelt kérdés
A barátnőm tapasztalatból beszél mert neki már megjött.

2014. máj. 10. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem... mindenkinek más, nekem már évek óta volt hónaljszőröm mire megjött.
2014. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez is egy előjel. Szeméremdomb- és hónaljszőrösödés, fehér folyás, csípő szélesedés, mellnövekedés. Általában ezek bekövetkeznek előtte. De szerintem kérdezd meg Anyudat, hogy neki mikor jött meg, ha olyan vele a kapcsolatod, hogy megteheted. Egyébként várj türelmesen:) Ez teljesen egyénfüggő, ha 11 és 16 éves korod között bekövetkezik, akkor az teljesen jó. :)
2014. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17 éves korodig teljesen normális ha megjön, de akár fél év múlva is megjöhet.
2014. máj. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem 12 évesen kezdett ez szőrösödni a hónaljam, és 13 évesen jött meg az első menstruációm. Ne aggódj! Gondolom még fiatal vagy, majd nyolcadik év végén tanulod, hogy ez egy minőségi változás, mely évekig tart. Ilyenkor kezdesz szőrösödni, menstruálni és kialakul, hogy széles váll-keskeny derék-széles csípő. De ezek folyamatosan alakulnak, nem úgy van, hogy hopp elfújod a 13 gyertyát a szülinapodon, és elkezdődik a menstruáció, egyből szőrős leszel és megnőnek a melleid.. Várj türelemmel, viszont most már hordj magaddal tisztasági betétet és mindenképp (ha anyukád még nem tette meg) kérdezgess a menstruációról!:) 15L
2014. máj. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 adel64 válasza:
az előző válaszolókkal egyet értek!Én most vagyok 11 éves nem sokká meglesz a 12 évem is mivel decemberbe van a szülinapom,veled együtt én is keresem a válaszokat és mindent meg akarok tudni!:)De azért nem siettem el ,és igen én nekem is már megvan hogy a puncim szőrős,a mellem nem mondom hogy nagyon nagy de az is nőt egy kicsit,a hónajam is szőrős bár az még nem annyira!Van fehér folyásom is nyár óta,és kiváncsian várom hogy mikor fog megjönni a menszeszem is!Szélesedik a csípőm,a combom nem mondom hogy dagat,de megnőtt mert én nagyon karcsú vagyok.A vállamnál nem vettem észre még hogy nőt volna viszont sokk változást észrevedtem már pl.majd nem mindig összeveszek az anyukámal és apámmal,de ők szerencsére mindig megbocsáltalak mert ők nagyon jó szülők,az iskolában is nagyon....folytatom!:)
2014. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 adel64 válasza:
53%
folytatás...!Az isloában is folyton nem félek a többiekkel szembe szállni legtöbbször,most tanában folyton hallgatok zenét és sokkal jobban vonzódok a zenéhez,mint régen,és emellett most sokkszor a divatot követtem,a többiek is legtöbbször mondják hogy mennyire sokkal menőbben és szebben öltözöm,és még folytonosan megkedveltem a szerelmet ami eddig annyira nem is annyira érdekelt!Szóval fel a fejjel és ne legyél türelmetlen,mert az én osztályomba van olyan aki két évvel öregebb és a barátnőm és ő neki már mióta megvan a mennszesze,de már volt olyan is hogy menntem az iskolába a mosdóba és láttam olyan betétet amely szinte tiszta vörös volt a vértől!Szóval élvezd a tini kort és ne legyél türelmetlen mert a végén úgyis megjönn,én türelmes vagyok és élvezem a tini kort mert hogy ha ez elmúlik akkor már nem lehet vissza hozzni!:)Amúgy én is kíváncsi vagyok szóval én is írtam erről szóval légyszi én nekem is írjatok!?Reméltem tudtam segíteni sziasztok!:D
2014. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!