Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik a tapasztalataitok Dr....

Mik a tapasztalataitok Dr. Pusztai Péter endokrinológusról? Valaki járt már nála? Milyen ember?

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Hozzá járok 7 éve diabetes miatt, de volt endos problémám is. Szerintem csudajó orvos, következetes, tehát baromi szigorúan rá tud szólni az emberre, hogy igenis kövesse a terépiát, de egyben csudajó ember :) Megadja a saját mobilját, bármikor elérhető, bármi baj van, megoldja :)
2014. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi ezt jó hallani :)
2014. máj. 13. 16:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha teheted, a legelső időpontra kérj hozzá időpontot, mert akkor legalább nem csúszik annyira :D
2014. máj. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én január óta járok hozzá. Nekem is nagyon szimpatikus, hipofízis adenomámat diagnosztizálta, a tüneteimre mindenki csak legyintett, pedig még évente se járok orvoshoz, szóval nem vagyok egy hipochonder, mégis mindenki úgy bánt velem. Ő rendes, lelkiismeretes volt, kikérdezett mindenről, utána járt mindennek, segítőkész, most a napokban voltam nála, nem volt a kiskönyvükben MR-re időpont, amit le tudott volna foglalni csak júliusig, de nekem a fél éves kontroll miatt még ráér szeptember-októberig, úgyhogy telefonon ő kért nekem időpontot, addig hívta őket, amíg fel nem vették :D Én csak ajánlani tudom. :)
2014. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Sziasztok!


Sürgősen szükségem volt egy endokrinológusra és mivel nagyon sok ilyen magánrendelés van a fővárosban, ezért valamilyen módon szűrnöm kellet, hogy kihez menjek. És mit csinál ilyenkor az ember lánya? Googlizik ezerrel ki a király a szakmában..

Bevallom őszintén az itt leírtak alapján dönöttem Pusztai doktor mellet és mivel hatalmas csalódás és ablakon kidobott pénz volt, ezért én most szeretném egy nagyon negatív hozzászólással gazdagítani a véleményeket.Teszem mindezt azért, hogy árnyaltabb képet adjak róla és más ne járjon úgy mint én. Megjegyzem egyáltalán nem szokásom fórumokba irogatni és árulkodni, mert az orvosok többsége olyan amilyen, de amit ez az ember leművelt az vérlázító volt és csak a jólneveltségem miatt nem álltam fel és vágtam rá az ajtót 10 perc után...

A történet röviden: két éve tartó panaszaim után gondoltam felkeresek egy endokrinológust is (belgyógyász látott már elötte) mert hát eléggé kétségbe voltam már esve. A hajam csomókban hullik, (szemmel látható mások által is),nagy fokú memória zavar, izomgyengeség, fáradékonyság, gombóc érzése a torokban, ödémásodás végtagokon, vitiligos apró foltok,álmatlanság, egy ruhaméretnyi hízás,9 hónapja minden hónapban összeszedek egy felső légúti betegséget (xar az immunrendszerem) ..A TSH-m ingadozik 2 és 4 között, T3, T4 renben vannak, viszont az anti TPO magas, ami ugye igazolja az autoimmunitást ergo a gyulladást. UH-n göböket nem találtak viszont a pm durván inhomogén szerkezetű.

Nem kell ehhez diploma (bár az van, és pont egészségügyi..no mindegy) hogy az ember józan paraszti ésszel kitotózza, hogy ez vszínűleg Hashimoto, ami harmadik alkalommal lobban fel a második gyerekem születése óta.

Mindezt elmesélem ennek a jóembernek, aki a következőket mondta: Önnek a TSH eredménye alapján semmiféle gondja nincs a pajzsmirigyével, igaz hogy az anti TPO magas..de nem eléggé..bár mondta, hogy szed szelént..vszínűleg ha nem szedné magasabb lenne.Sztem Ön ezt az egészet beképzeli magának és e körül forog évek óta..(?)..Javaslom a hajhullással keressen fel egy bőrgyógyászt,a betegségei miatt egy fül-orr-gégészt meg egyébként egy ideggyógyászt és egy pszichiátert is(az utóbbi kettőt nem indolota miért :-), aztán felállt és ajtót nyitott.

Nem szeretném kommentezni, hogy mit gondolok erről a kókler emberről, döntse el mindenki maga..

Azóta persze voltam egy rendes és hozzáértő szakembernél, aki egyértelműen kimondta a Hashimotot.

Szép napot mindenkinek!

2017. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy kinél voltál végül? Hasonló problémakkal küzdök... Köszönöm!!
2017. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Dr. Pusztai Péternek négy éve vagyok a betege, azóta érzem magam biztonságban. Nemcsak szakmailag, hanem emberileg is példaértékű orvos. Lehet, hogy várni kell rá, de naponta rengeteg embert lát el lelkiismeretesen. Ha gond van egy betegével, mindig megtalálja a probléma megoldását, nem adja fel.
2019. aug. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok! A fiamat vittem a Pusztai doktorhoz ,nekem elsőre szimpatikus volt ,igaz csak kikérdezés és vérvétel volt és tb alapon mentem a gyerekkel !Lehet túlaggódom ,hogy megyek vele ,hiszen 20 éves de nem szeretné tudni ,hogy igazából mi is a valódi baja ,mert rossz a t3 és a DHEA-S ! Azt mondták ,a mellékvesekéreg miatt lett inzulinrezisztens! Ma kiderül ,hogy mi a baj ,ráadásul tejérzékeny baba kora óta és Asperger szindrómás ! Ha végeztünk a kórházban ,leírom a véleményem ,bár a telefonban ,nem igazán tudta ki is a fiam ,pedig ismerős által jutottunk be hozzá ! Na majd kiderül !
jan. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!