Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kiss Péter hegymászó milyen...

Kiss Péter hegymászó milyen ember volt valójában?

Figyelt kérdés
Annyi mindent olvasni, hogy nemigazán törődött a hegymászó társaival, csendes, szerény, magának való ember volt, aki nem sokat beszélt. Főleg az ütött szöget a fejembe, hogy nem igazán törődött másokkal, mászótársaival. Miközben élete kockáztatása lévén is visszafordult Erőss Zsoltért. Eléggé önálló volt, ami azt is mutatja, hogy a legtöbb hegyet egyedül mászta ugye. Amiből kitűnik, hogy tényleg szeretett egyedül létezni a hegyek között. Csak kíváncsi vagyok, hogy kinek milyen információi vannak. Mert a teljesítményeiről elég sokat tudni, de mint magánemberről szinte semmit.

2014. márc. 11. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
ezt igazán csak a közeli hozzátartozói mondhatják meg, de amiket leírtál, abból már lehet következtetni,
2014. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ebben igazad van, a média hajlamos ferdíteni a dolgokat és sületlenségeket is írni, tényleg csak a családja, ismerősei azok, akik tudnának erről nyilatkozni. Csak eddig mint mászó teljesítménye iránt érdeklődtem, most valahogy maga az ember is felkeltette az érdeklődésem és kíváncsi lettem volna rá. De nem sokat tudni róla. Miközben Erőss Zsoltról annyi minden megtalálható a neten.
2014. márc. 11. 21:10
 3/3 anonim válasza:
78%

Ha valaki csendes, szeret egyedül lenni az nem egyenlő a magának valóval.


Az életét feláldozta egy olyan emberért, aki valószínűleg simán ott hagyta volna őt fordított esetben.



Ha egyedül ment volna az utolsó útjára, akkor vissza is tért volna...

2015. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!