Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A valtozokorban nagy mellnagyo...

A valtozokorban nagy mellnagyobbodas, normalis ez?

Figyelt kérdés
Tavaly ota,nagyon megnagyobodtak a melleim,mivel alacsony vagyok,ez nagyon nem jol nez ki,es hat nehezek is.A valtozokor elejen vagyok,normalis ez?Igaz meg is hiztam.Volt valakinek ilyen,visszajön a regi meret,v. le kellene fogynom?Nagyon bant,mi segitene?Elöre is köszönöm.

2014. máj. 14. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha hízol, a melled is nő, ha lefogysz, a melled is kisebb lesz.
2014. máj. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a hízástól van, nem a változó kortól.
2014. máj. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a hizás miatt van ami szintén általános változókornál. Édesanyám mindig nagyon vékony volt. volt hogy 43 kg aztán normalizálodott 47 kg-ra, amint beállt aklimax hizott 5kg-ot bármit csinál nem emgy le, elég nagy pocakja lett magához képest, tipikus viszcelláris zsir rakodott le neki. Sajnos ez klimaxxal jár.
2014. máj. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi,azert csak megprobalok,hat nem is tudom hogy irjam,nagyon kis etkü vagyok,mar alig eszem,de a kilok nem mennek le,baratnöim 3x annyit esznek mint en,koplalni nem birok,majd ici picit csak leveszek az etkezesböl,es egeszsegesen eszem,keves zsiradekkal....
2014. máj. 14. 09:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is a hízásra gondolnék.
2014. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A hízástól nőtt meg a melled. Sporttal tudod az alakodat visszanyerni.
2014. máj. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha igyis keveset eszel akkor ne csökkents rajta még! Ez hormonális alapú hizásnak erre nem hat a diáta! Senki nem us mondta hogy koplalj az lenne a legrosszabb! Gondolom erről már te is hallottál erre tájékozatlan tini lányok szokták azt hinni hogy hatásos! Egyébként ne qq zsír fogyasztásra figyelj hanem a szénhidrát bevitelre. Nem a zsirtol hizunk hanem a szénhidráttol!
2014. máj. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. máj. 15. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!