Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már harmadszor fordul elő az...

Már harmadszor fordul elő az utóbbi hónapokban, hogy reggel úgy ébredek fel, hogy alig bírok ráállni a lábamra, annyira fáj a jobb vádlim. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Mindig reggelre alakul így a dolog és egy-két nap alatt elmúlik, most viszont nem akar múlni. Ha begörcsölt volna a vádlim, arra biztos felébredtem volna, mert az nagyon fáj, régebben volt párszor így. ez meg olyan érzés, mintha vádligörcs után úgy maradt volna, tapinthatóan kemény az összes izmom a jobb vádlimban, de nincs megdagadva meg ilyesmi és tegnaphoz képest ma még rosszabb. ha holnapra sem javul, felhívom a háziorvost, de addig is érdekelne, mi lehet ez. Flectorral meg sportkrémmel kenem, Magnerot tablettát eszek, de semmi javulás,sőt...
2014. máj. 14. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
egyél sok-sok vitamint...nem tudom erre mi kell, elfelejtettem...talán kálcium.
2014. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elég valószínű, hogy magnéziumot fog javasolni, de persze, ha nem javul, mindenképp keresd fel!
2014. máj. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!