Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek volt része genitális...

Valakinek volt része genitális szemölcs eltávolitásában?

Figyelt kérdés
Fájt? Altatásban vagy érzéstelenitéssel csinálják? Meddig tilos utánna a sex? Mütét után bent tartanak,vagy haza lehet jönni rögtön?

2014. máj. 14. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Érzéstelenítéssel csinálták, az injekciók fájtak kicsit.
2014. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2014. máj. 14. 19:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Anno nekem is volt hasonló panaszom és a doki ott helyben neki akart esni az égetésnek,de szerencsére épp ott volt a rendelőben egy orvos ismerősöm aki ezt megakadályozta és felírt nekem egy gyógyszert aminek az a neve,hogy Morgalin! Egy-két nap és a szemölcsök huss eltűntek!Csak sajnos ezt a remek kis gyógyszernek a forgalmazását valami oknál fogva betiltották,pedig nem volt mellékhatása!
2014. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem lézerrel szedték le, ambuláns műtét volt, szóval jöhettem is haza utána. az injekciók fájtak, meg kellemetlen volt, hogy ott matat a doki a lézerrel, de azóta sem jöttek vissza.
2014. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az infót:)
2014. máj. 15. 20:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem bőrgyógyásznő szedte le szintén lézerrel. Az injekciót leszámítva szinte semmit sem éreztem.
2014. máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is bőrgyógyásznál voltam leszedetni, de én az injekciót sem igazán éreztem, pedig szólt a doktornő hogy picit fájni fog, de szerencsére semmi!

Ja és ambuláns volt, befekvés szóba se került.

2014. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!