Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 1 éve szenvedek HPV szemölcsök...

1 éve szenvedek HPV szemölcsökkel, melyek a pénisz tövénél jelentkeznek. Általában 3-4 db mindig, s a condyline ecsetelővel kezelem őket, de mint a legtöbb embernél úgy nálam is visszajönnek. Mit tehetek, hogy meggyógyuljak?

Figyelt kérdés

Jómagam nem dohányzok, sportolok rendszeresen, odafigyelek az étkezésre. Grapefruit magolaj cseppekkel erősítem az immunrendszerem lugosító tea keveréket iszok, állítólag ez jó. De nincs eredmény!!! Szörnyű érzés, nem tudom meddig bírja a párkapcsolatom....a teljes idegösszeomlás és kétségbeesés kerülget a tehetetlenség miatt!!

Van valaki akinek sikerült meggyógyulnia és ha igen mennyi idő alatt, s milyen életet élt, min változtatott, milyen táplálékkiegészítőket szedett?



2014. jan. 22. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy volt, amit lézerrel leégetett a doki, azóta nem jött elő.
2014. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el egy bőrgyógyászhoz, ő lézerrel leégeti. Kellemetlen művelet, és utána kb. két hétig nagyon oda kell rá figyelned, de megéri, mert kicsi az esélye a kiújulásnak.
2014. jan. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én nem sportolok, vagy néha torna, nem eszek nagyon egészségesen, gyengének is érzem magam sokszor. Nekem 3 hét alatt elmúlt, én is grapefruit cseppeztem, és condyline-oztam. Nem tudom, igyál sok vizet is. :S

Vagy nem tudom te mennyi ecsetelőt viszel fel, nekem volt, hogy eléggé kimart ott lent, vérzett is, nagyon fájt (tudom, kicsit túlzás) de aztán elmúlt.

2014. jan. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!